TE Connectivity RD6137-6-7M5
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 6A 7.5mH/path CURRENT-COMPENSATED
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지0년 전
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+25.83%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Wurth Elektronik7448040707
CHOKE/FILTER, COMMON MODE, WE-CMBNC TYPE L NANCRYSTL 10KHZ 7A
7.8 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6A DCR 24mOhm (Typ)
설명
COMMON MODE CHOKE, 7.5 MH, -30 - +50%, 6A IDC, 49MOHMS, RD SERIES
Rd High Current Common Mode 600Vac/850Vdc, 6A, 7.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD6137-6-7M5
Choke, Common Mode, 7.5 mH, 6 A