TE Connectivity RB6522-25-0M6
Common Mode Chokes Dual 640uH 1kHz 25A 0.0026Ohm DCR Thru-Hole
IHS
Datasheet7 페이지0년 전
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
TE ConnectivityRB6122-25-0M6
COMMON MODE CHOKE, 641 UH, LEADED INDUCTOR, 25A IDC, 2.7MOHMS, RB SERIES
설명
Common Mode Chokes / Filters 25A 0.64mH 2-WIRE VERTICAL
640 UH -30 TO +50% LEADED INDUCTOR, MAX SRF:0.0004MHZ, 25A IDC, 2.6MOHMS RDC RB
Common Mode Choke, 640Uh, 25A; Dc Current Rating:25A; Product Range:Rb Series; Inductance:640Μh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RB6522-25-0M6
Inductor [Schaffner] RB6522-25-0M6 Inductor 7612774423256
RB OPEN FRAME COMMON MODE CHOK
RB6522-25-0M6 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 600 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RB6522-25-0M6 | Internal Number: 811873-SF | RB6522-25-0M6 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 600 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part# RB6522-25-0M6 | Schaffner