TE Connectivity PB6B2FM6M1CAL06S500
Pushbutton Switch, SPST, 0.12A, 50VDC, Wire Terminal, Panel Mount
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Datasheet4 페이지1년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.67%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Introduction Date2020-06-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
설명
PUSHBUTTON SWITCH, SPST, 0.12A, 50V;
Switch Push Button OFF-(ON) SPST Round Button Momentary Contact 125VAC 50VDC Wire Leaded Panel Mount Loose