TE Connectivity KUHP-5A51-120
General Purpose Power Relay 30A 120VAC SPDT - 8-1393114-4
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지1년 전
element14 APAC
TE Connectivity
Electro Sonic
Master Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2003-06-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
관련 부품
TE ConnectivityKUHP-5AT1-120
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 30A SPDT (( 60.5mm 35.38mm 62.51mm)) Flange Power Relay
TE Connectivity8-1393114-3
Relay, 1 Form C (NO/NC), 120 V (AC), 1700 Ω, 30 A, 240 V (AC), monostable, 8-1393114-3
TE Connectivity3-1393209-3
Power Relay 48VDC 30A SPDT (( 32.26mm 27.43mm 20.4mm)) Through Hole