TE Connectivity KRPA-14DG-125
Electromechanical Relay 125VDC 10A 3PDT (35.71x35.71)mm Socket General Purpose Relay
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지1년 전
Farnell
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
+189%