TE Connectivity KRPA-14AG-240
Electromechanical Relay 240VAC 9.11KOhm 10A 3PDT (35.71x35.71x50.8)mm Socket General Purpose Relay
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-11.41%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
TE ConnectivityKRPA-14AN-240