TE Connectivity KRPA-11AN-24
Electromechanical Relay 24VAC 85Ohm 10A DPDT (35.71x35.71x50.8)mm Socket General Purpose Relay
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지1년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
-7.40%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-09-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
관련 부품
TE Connectivity2-1393117-1
Power Relay 24VAC 10A DPDT(38.89mm 35.7mm 49.99mm) Socket
TE ConnectivityKRPA-11AG-24
KRPA Series 10 A DPDT 24 VAC Socket Mount General Purpose Power Relay
TE ConnectivityKUP-11AT5-24
Electromechanical Relay DPDT 10A 24VAC 85Ohm Flange Mount