TE Connectivity H88K06BYA
Holco Series Axial Metal Film Resistor 8.06 Kohms +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Electro Sonic
Master Electronics
TE Connectivity
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%