TE Connectivity FN3288HVIT-50-53-C43-R60
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 50A 760VAC Terminal Block Flange Mount
Production
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet9 페이지0년 전
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginHungary
Introduction Date2018-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 50A, STB Terminal 53, Cy 3.0uF
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 690VAC 50A TERM 53 CY 3.0UF FN 3288 SERIES
FN3288HVIT-50-53-C43-R60, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 50A, 760VAC;
LINE FILTER 760VAC 50A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 50A, 760Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:760Vac; Current Rating:50A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288HVIT-50-53-C43-R60