TE Connectivity FN3268-100-35
Power Line Filters 100A 20.5mA RFI FLTR Regeneration Units
Production
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet4 페이지0년 전
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
FN3268-100-35, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
100 AMPRFI FILTER FOR REGENERATION UNITS
POWER LINE FILTER, 3-PH, 100A, 520VAC;
LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT