TE Connectivity FN3120H-50-53
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 50A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Datasheet4 페이지0년 전
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Fuse Holder 3P 300V 60A Fuseblock
Littelfuse03540802ZXGY
Fuse Holder 1 Fuse 6.3mm x 32mm/3AB/3AG Cartridge Fuse 300VAC 300VDC 20A
Littelfuse05200003Z
520 Series - 520 Series - Metric OMNI-BLOK® Fuse Block for 5x20mm Fuses, Molded Base, RoHS
Littelfuse02540001Z
254 Series - 254 Series - OMNI-BLOK® Fuse Block for 2AG Fuses, Molded Base, RoHS
Fuse Holder 2P 300V 30A Fusebloc k
Fuse Holder 3P 300V 30A Fuseblock
설명
FILTER FOR REGENERATIVE DRIVES, 50 A; FILTER FOR REGENERATIVE DRIVES, 50 A
3-PHASE 50 A CHASSIS MOUNT RE-GEN. DRIVE FILTER SAFETY BLOCK HIGH VOLTAGE
General Purpose Filters 50A 30W 3 PHASE FLTR
Schaffner RFI Filters for Regenaration Units
3 Phase Regen Filter 520VAC, 50A,
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
FN3120H-50-53, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 480VAC;
Power Line Filter, Emi, 50A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:480Vac; Current Rating:50A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Fn 3120 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3120H-50-53