TE Connectivity FN3026HL-40-71
Power Line Filters 3 Phase Plastic Housing Filter 520VAC, DIN Rail Mount, 40A
Datasheet5 페이지0년 전
JRH Electronics
Sager Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+8.33%
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2020-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Advanced EMC/RFI Filter Concept with Minimum Leakage Current
Three Phase EMI Filter, 520V, 60Hz