TE Connectivity FN3025HL-50-72
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 50A 520VAC Wire Lead Chassis Mount/DIN Rail Medical
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지0년 전
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+157%
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2006-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Carling TechnologiesCA2-B0-26-660-321-C
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 60A 277VAC/480VAC
Carling TechnologiesEA2-B0-26-660-32E-HB
Circuit Breaker; Hyd/Mag; Handle; 2P; 50/60HzLong; 60A; Box Wire Connector; Dual Legend
ABB ControlA1A060TW-1
ABB Molded Case Circuit Breaker Thrml Mag A1 Frame 60A 1 Pole 10kA Formula UL Series
ABB ControlA1N060TW-1
ABB Molded Case Circuit Breaker Thrml Mag A1 Frame 60A 1 Pole 18kA Formula UL Series
ABB ControlA1N060TW
ABB Molded Case Circuit Breakers Thm Mag A1 Frame 60A 3 Pole 18kA Formula UL Series
Carling TechnologiesCA2-B0-34-650-121-C
Circuit Breaker, Magnetic/Hydraulic, Handle, 50A, Panel, 2 Pole, 480 WYE/277VAC
설명
AC FILTER EMC/RFI 3-PH 520/300VAC 50A CHASSIS IP00 FN 3025 SERIES
Power Line Filters 50A 30kW L Performance Level
Compact 3-phase low-leakage plastic filters
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
3 Phase Plastic Housing Filter 52
FILTER 3PH CHASSIS 50A AWG 5-4
ER - FILTER, PLASTIC, 3-PHASE,
RS APAC
EMI Filter; Filter Type:RFI; Current Rating:50A; Voltage Rating:520VAC; Current Rating:50A; No. of Phases:Three; Series:FN3025; Leakage Current:0.4mA; Power Dissipation, Pd:30kW ;RoHS Compliant: Yes