TE Connectivity FN2520-32-07-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 32 A, litz wire connections, 9.4nF
Datasheet5 페이지0년 전
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 32A CHAS
FN2520-32-07-C1111 Current Rating: 32 A Input Termination Type: Litz Wire Output Termination Type: Litz Wire Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC 32 A Litz Wire .82 mA | TE Connectivity |