TE Connectivity FN2520-25-08-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 25 A, threaded bolt connector, 9.4nF
Datasheet5 페이지0년 전
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+46.15%
공급망
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 25A CHAS
FN2520-25-08-C1111 Current Rating: 25 A Input Termination Type: Threaded Stud Output Termination Type: Threaded Stud Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC 25 A Threaded Stud .82 mA | TE Connectivity |