TE Connectivity FN2520-20-05-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 20 A, fast-on connectors, 9.4nF
Datasheet5 페이지0년 전
JRH Electronics
공급망
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
SINGLE PHASE FILTER 1HU 20A, FASTON CONNECTORS, 9.4NF
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 20A CHAS