TE Connectivity FN251-24-07
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 24A 440VAC Wire Lead Flange Mount
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지24년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
Three Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
3-PHASE CHASSIS MOUNT 24 A FILTER WIRE LEAD
LINE FILTER 440VAC 24A CHASS MNT
3 Phase Compact Filter 440VAC, 24