TE Connectivity FN2090B-10-07
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount Filter 250VAC, 10A, 2-Stage LF and HF, Wire, <5uA
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지0년 전
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz