TE Connectivity FN2060B-20-08
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount Filter 250VAC, 20A, 2-Stage, Screw, <5uA
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지0년 전
TME
3개월간의 트렌드:
-14.29%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 23A 250V Screw Chassis Mount