TE Connectivity FN2060-12-07
Single Phase Chassis Mount Filter 250Vac, 12A, 2-Stage, Wire |Schaffner FN2060-12-07
IHS
Datasheet3 페이지0년 전
TME
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+33.33%
공급망
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Wire Lead Flange Mount
Power Line Filters MULTI-STAGE 12A FILTER 1-PHASE
Single Phase EMI Filter 250V 50/60HzHz
Schaffner General Purpose Filters
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT