TE Connectivity FN2030B-20-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical
Production
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
TME
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-51.87%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
SINGLE PHASE EMI FILTER HIGH ATTENUATION MEDICAL 20A 250VAC CHASSIS FASTON
Power Line Filters 20A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
Single Phase Filt. 1Stage FN2030 20A Med
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Single-Stage Filter, Medical, 4Mh, 20A; Filter Applications:Medical; Voltage Rating:250V; Current Rating:20A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Product Range:Fn 2030 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2030B-20-06
FN2030B-20-06 Current Rating: 20 A Input Termination Type: FASTON Output Termination Type: FASTON Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): 0 mA Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): 0 mA High Performance Single Phase Filters Fn2030 & General Purpose Ac/dc Emc/rfi Filter With High Attenuation Performance | 20 A FASTON 0 mA | Part Number: FN2030B-20-06 | Internal Number: 802523-SF | FN2030B-20-06 Current Rating: 20 A Input Termination Type: FASTON Output Termination Type: FASTON Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): 0 mA Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): 0 mA High Performance Single Phase Filters Fn2030 & General Purpose Ac/dc Emc/rfi Filter With High Attenuation Performance | 20 A FASTON 0 mA | Part# FN2030B-20-06 | Schaffner