TE Connectivity FN2030B-10-07
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC, 10A, Wire, <5uA
IHS
Datasheet7 페이지0년 전
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz