TE Connectivity FN2010-30-17
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 30A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet4 페이지11년 전
TME
Sager Electronics
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Single Phase Chassis Mount Filter 250Vac, 30A, Studs |Schaffner FN2010-30-17
Power Line Filters 30A GENERAL PURPOSE FLTR
TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER 12331389
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT