TE Connectivity ER1715RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 14W, 15ohm, 750V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Electro Sonic
Farnell
TE Connectivity
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.44%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
관련 부품
TE Connectivity / AMP1623795-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP7W15RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2176085-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 9W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JB15R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT15R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.125W, 15ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM12JT15R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 15ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT15R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT15R0
RSMF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 15Ohm 2W
TE ConnectivityC1415RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 14W, 15ohm, 650V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityC1015RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Wirewound 15 Ohm 5% 14W 0ppm/C to 60ppm/C Conformal Coated AXL Medical Loose/Tray
RES, 15R, 14W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:15ohm; Product Range:ER Series; Power Rating:14W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:750V; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:0ppm/°C to +60ppm/°C; Automotive Qualification Standard:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
Special Order: ER17 15R 5% LOOSE Resistance Value: 15 Ω Element Type: Wire Wound Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Power Rating: 14 W Through-Hole Resistor | 15 Ω Wire Wound Power Resistor 5 % | Part Number: ER1715RJL | Internal Number: 1623749-3 | TE Connectivity | CGS