TE Connectivity EH24-4.0-02-0M5
Eh24 Common Mode Choke 250Vac, 4A, 0.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH24-4.0-02-0M5
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+62.39%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
TE ConnectivityEV24-4.0-02-0M5
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 4A, 0.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-4.0-02-0M5
설명
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 4 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 0.5mH 4A -HRZNTL COMMN-MODE SPPRESSN
Choke, Common Mode, 500 uH, 4 A
250V 4A 2 500¦ÌH@ 10kHz 16m¦¸(Typ) , 24mm*24mm*21mm
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz