TE Connectivity EH20-0.3-02-33M
Eh20 Common Mode Choke 250Vac, 0.3A, 33Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH20-0.3-02-33M
IHS
Datasheet5 페이지0년 전
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
TE ConnectivityEV20-0.3-02-33M
Common Mode Chokes Dual 33000uH 10kHz 0.3A 1.78Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEV28-1.0-02-36M
Ev28 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 36Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV28-1.0-02-36M
TE ConnectivityEH28-1.0-02-36M
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 36Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-1.0-02-36M
Power Line Chokes, L=30mH Rated current=0.3A, LxWxT:15.3mmx7.4mmx17.6mm
설명
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 0.3 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 33mH, 0.3A SUPPRESSION CHOKE