TE Connectivity CRGCQ2010J47R
Res Thick Film 2010 47 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet9 페이지8년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.85%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 47ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 2010 47R 5%
47¦¸ ¡À5% 750mW ¡À200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*650¦Ìm
CRGCQ 2010 47R 5% Resistance Value: 47 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2010 Surface Mount Resistor | 47 Ω Thick Film General Purpose Resistor 5 % | Part Number: CRGCQ2010J47R | Internal Number: 1-2176348-1 | TE Connectivity | NEOHM