TE Connectivity CPF0603B576RE1
Res Thin Film 0603 576 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet9 페이지4년 전
Electro Sonic
Newark
TE Connectivity
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
Introduction Date2009-09-22
관련 부품
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 576ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603