TE Connectivity CONSMA003.062-L-G
SMA Connector Straight Jack (Female), PCB Edge Mount, 0.062" Thick PCB, Gold, Extended Barrel
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet3 페이지2년 전
IHS
TE Connectivity
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+28.62%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.10
Introduction Date2019-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
설명
Gold Brass SMA Receptacle Female Socket SMA Connector 18GHz 50Ohm -65C~165C
SMA Jack 50 Ohm .062 PCB Edge Mount
Female Socket,Receptacle,Threaded
SMA Jack 50 Ohm .062 PCB Edge Mount RF Interface: SMA RF Connector Style: Jack Impedance: 50 Ω RF Connector Coupling Mechanism: Threaded Operating Frequency Range: 18 GHz SMA Jack 50 Ω Threaded | Coax Connector | Part Number: CONSMA003.062-L-G | Internal Number: L9000269-01 | TE Connectivity | SMA