TE Connectivity CFR50J39R
Through Hole Carbon Film Resistor, CFR Series, 39 ohm, 500 mW, - 5%, 350 V, Axial Leaded
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet4 페이지1년 전
Master Electronics
TE Connectivity
Farnell
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
TE ConnectivityCFR25J36R
Axial FIXED RESISTOR through hole resistor 330mW 36Ohm -450ppm/C 5%
Stackpole ElectronicsCFM14JT39R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 39ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT39R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.125W, 39ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP5-1879352-1
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 39ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP5-1879350-5
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JB39R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
Fixed Resistor, Thin Film, 0.5W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, -1200, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Carbon Film 39 Ohm 5% 1/2W -1200ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Special Order: CFR50 5% 39R Resistance Value: 39 Ω Element Type: Carbon Film Thin Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Power Rating: .5 W Through-Hole Resistor | 39 Ω Carbon Film General Purpose Resistor | Part Number: CFR50J39R | Internal Number: 1-1623933-5 | TE Connectivity | NEOHM