TE Connectivity BMB1E0220PN8
Ferrite Chip Bead 220 Ohm 700mA 0.28 Ohm Multi-Layer 2-Pin 0402 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet3 페이지1년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
LTB Date2022-03-14
LTD Date2022-06-22
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
설명
Avnet Japan
BMB-P 0402 220R N8
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.7A
Inductors, Chokes & Coils
Chip Ferrite Bead
FERRITE BEAD, 0R28, 0.7A, 0402; Ferrite Case Style: 0402 [1005 Metric]; Impedance @ 100MHz: 220ohm; DC Current Rating: 700mA; Product Range: BMB-P Series; DC Resistance Max: 0.28ohm; Im; Available until stocks are exhausted