TE Connectivity AV1911RB12T5Q04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST ON OFF 3A 250 VAC Wire Leaded Panel Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet4 페이지3년 전
Datasheet4 페이지7년 전
Datasheet5 페이지1년 전
TE Connectivity
Farnell
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Introduction Date2017-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
설명
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 3A, 250VAC; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AV19 Series; Switch Operation:Off-On;
AV19 SPL 3A FIXED RING R&B 12V FL Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AV1911RB12T5Q04 | Internal Number: 3-2317404-8 | TE Connectivity | ALCOSWITCH