TE Connectivity ANT-916-CW-QW-SMA
916MHz CW Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet3 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
IHS
Master Electronics
Sager Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+33.08%
공급망
Introduction Date2020-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
TE ConnectivityANT-916-MHW-RPS-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-916-MHW-SMA-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-WRT-RPS
RF Antenna, 902 to 930MHz, 4.4dBi, IoT / LoRaWAN / ISM, 50ohm, Linear, RP SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
설명
Antennas SMA Connectorized 1/4 Wave Whip 916MHz
ANTENNA WITH CENTER FREQ. 916MHZ
ANT-916-CW-QW-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
915 MHz Straight Monopole Whip
RS APAC
General ISM 865MHz 965MHz 80mm
RF ANT 916MHZ WHIP STR SMA MALE
Antenna 1/4 Wave Whip 916MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: Wi-Fi LoRaWAN LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-916-CW-QW-SMA | Internal Number: ANT-916-CW-QW-SMA | TE Connectivity |