TE Connectivity ANT-915-NUB-SMA
2.6 3.9dBi Rubber rod antenna 915MHz 25W - Antennas ROHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet19 페이지2년 전
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet3 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+38.59%
공급망
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
설명
Whip Antenna with SMA plug (male pin) connector
915MHz Ultracompact Whip Antenna,SMAPlug
RS APAC
ANT-915-NUB-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
2.6 915MHz SMA(DO-214AC) 17.7mm