TE Connectivity ANT-915-CPA
Antenna CER Patch 40mm Sq 915MHz Adh THM
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.44%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2019-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
설명
Rf Ant 915Mhz Patch Ism 25X25 |Linx Te Connectivity ANT-915-CPA
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
1.2 1.5dBi 915MHz 8W - Antennas ROHS
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna CER Patch 40mm Sq 915MHz Adh THM Antenna Type: Patch Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN Wi-Fi LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Patch Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-915-CPA | Internal Number: ANT-915-CPA | TE Connectivity |