TE Connectivity ANT-868-WRT-UFL
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, U.FL/MHF Compatible Connector
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+47.89%
공급망
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
관련 부품
7 inch 915 MHz 1/2 Wave 2 dBi Right Angle Indoor Antenna w/u.FL Plug
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-MON-UFL
WRT Series 2.4 GHz 1/4-Wave 50 Ohm Monopole Antenna w/ U.FL-MHF
TE ConnectivityANT-2.4-PW-QW
2.4GHz PW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Cut Cable
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-UFL
2.4GHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, U.FL/MHF Compatible Connector
S151FL-6-PX-2450S: 7 inch 5 dBi Panel Mount Whip Tilt u.FL Plug RF Antenna
S181FL-6-PX-2450S: 1/2 Wave 5 inch 2 dBi Whip Tilt u.FL Plug RF Antenna
설명
868 MHz 1/2 Wave Radome Antenna w/ U.FL Connector
Antenna Dome 868MHz 1.32 216 UFL
Antennas 868MHz Compact Ant. U.FL Connector
General ISM 855MHz 880MHz 102mm*19mm*11mm
ANT-868-WRT-UFL, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 868MHZ DOME U.FL PANEL MT
Antenna Dome 868MHz 1.32 216 UFL Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: External Dome/Puck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-WRT-UFL | Internal Number: ANT-868-WRT-UFL | TE Connectivity |