TE Connectivity ANT-868-HESM
Antennas 868MHz HE SeriesEmbedded Helical 1/4Wave Monopole Antenna Surface-Mount
TE Connectivity
Technical Drawing1 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet19 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Datasheet10 페이지3년 전
IHS
JRH Electronics
3개월간의 트렌드:
+53.14%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2020-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
설명
Antenna 1/4 Wave Coil 868MHz SMT
ANT-868-HESM, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
General ISM 862MHz 876MHz 8.9mm
868MHZ HELICAL ANT SURFACE MNT
Antenna 1/4 Wave Coil 868MHz SMT Antenna Type: Helical Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Wi-Fi Mounting Location: Internal/Embedded Helical Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-HESM | Internal Number: ANT-868-HESM | TE Connectivity |