TE Connectivity ANT-868-CW-HWR-SMA
Rf Antenna, 853 To 883Mhz, -2.3Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-HWR-SMA
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet3 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
Master Electronics
Sager Electronics
ODG (Origin Data Global)
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
관련 부품
868MHz Whip, Right Angle RF Antenna 853MHz ~ 883MHz SMA Male Connector Mount
TE ConnectivityANT-868-WRT-SMA
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
설명
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 853MHz to 883MHz, Linear, SMA Connector
Antenna 1/2 Wave Whip Swivel 868MHz SMA
Antenna Dipole -2.3dBi Gain 883MHz
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
RF ANT 868MHZ WHIP TILT SMA MALE
Antenna 1/2 Wave Whip Swivel 868MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-HWR-SMA | Internal Number: ANT-868-CW-HWR-SMA | TE Connectivity |