TE Connectivity ANT-490-CW-QW-SMA
ANT-490-CW-QW-SMA, 490 MHz, straight whip RF antenna LoRaWAN, 216 mm cable, SMA Plug (male)
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
IHS
Master Electronics
Sager Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.46%
공급망
Introduction Date2019-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
설명
Rf Ant 490Mhz Whip Str Sma Plug |Linx Te Connectivity ANT-490-CW-QW-SMA
Antenna 1/4 Wave Whip 490MHz SMA
General ISM 470MHz 510MHz SMA(DO-214AC) 157.7mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
490 MHz Straight Monopole Whip
Antenna 1/4 Wave Whip 490MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-490-CW-QW-SMA | Internal Number: ANT-490-CW-QW-SMA | TE Connectivity |