TE Connectivity ANT-450-PW-QW
Antenna 1/4 Wave Whip 450MHz RG174
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet3 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
IHS
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+22.94%
공급망
Introduction Date2020-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
설명
Rf Ant 5G 450Mhz Whip Str Cut |Linx Te Connectivity ANT-450-PW-QW
Single-Band Monopole Antenna
RF/Microwave Antenna
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Cellular 450MHz 470MHz 167mm