TE Connectivity ANT-433-MHW-SMA-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet3 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
JRH Electronics
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-68.75%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
관련 부품
I-Bar ISA.01 400~470MHz 1.5dBi Adhesive Glass Mount Antenna, 3M RG-174
TE ConnectivityANT-418-MHW-RPS-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-418-MHW-SMA-L
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-418-MHW-SMA-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
Yageo GroupGPSGMSMA
GPS Antenna, Single Band, 1.575 GHz, Adhesive Mount
Taoglas Adhesive GNSS Antenna, GNSS, Black, NMO Connector, Direct Mounting, Cable Length: N/A
설명
Antenna 433MHz Dipole MHW Long SMA
General ISM 413MHz 453MHz 145mm*15.5mm*145mm
ANT-433-MHW-SMA-L, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 433MHZ WHIP CTR CAB 180"