TE Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-SMA
2.4GHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
3개월간의 트렌드:
+101%
공급망
Introduction Date2013-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
TaoglasGW.26.0111
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 2400MHz Min, 2500MHz Max
TaoglasGW.26.0112
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
설명
2.4 GHz Whip Right Angle RF Antenna w/SMA Male Connector Mount
Rf Antenna, 2.35 To 2.6Ghz, 1.6Dbi; Antenna Type:Wifi/Bluetooth/Zigbee; Frequency Min:2.35Ghz; Frequency Max:2.6Ghz; Antenna Mounting:Sma Connector; Gain:1.6Dbi; Vswr:2; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-2.4-CW-RAH-SMA
Antenna 1/4 Wave R-Angle 2.4GHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: ISM Zigbee Bluetooth Communication Protocol: ISM Zigbee Bluetooth Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band ISM | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-RAH-SMA | Internal Number: L9000026-01 | TE Connectivity |