TE Connectivity ANT-2.4-CW-QW-SMA
Rf Antenna, 2.35 To 2.6Ghz, 1.1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-2.4-CW-QW-SMA
Technical Drawing1 페이지3년 전
IHS
Master Electronics
JRH Electronics
3개월간의 트렌드:
+99.06%
공급망
Introduction Date2020-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
관련 부품
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-SMA
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-RPS
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-MON-RPS
WRT Series 2.4 GHz 1/4-Wave 50 Ohm Monopole Antenna w/ RP-SMA
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1010
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
설명
External Antenna, Whip, Single Band, 2.35GHz -2.6GHz, Linear, SMA Connector
Antenna 1/2 Wave Whip 2.4GHz SMA
RF/Microwave Antenna, 2350MHz Min, 2600MHz Max
Antenna Whip 1.1dBi Gain 2600MHz
2.35GHz,2.6GHz 2.6GHz 105mm*14.5mm*105mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Antenna 1/2 Wave Whip 2.4GHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Bluetooth Zigbee ISM Communication Protocol: Zigbee ISM Bluetooth Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Bluetooth Zigbee | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-QW-SMA | Internal Number: L9000024-01 | TE Connectivity |