TE Connectivity ANT-2.4-CW-QW-RPS
Rf Antenna, 2.35 To 2.6Ghz, 1.1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-2.4-CW-QW-RPS
Datasheet3 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
JRH Electronics
Future Electronics
3개월간의 트렌드:
+62.76%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
관련 부품
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-SMA
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-RPS
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-MON-RPS
WRT Series 2.4 GHz 1/4-Wave 50 Ohm Monopole Antenna w/ RP-SMA
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1010
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
설명
1/2 Wave 2.4 GHz 1.9 VSWR 1.1 dBi Whip Antenna w/ RPSMA Connector
2.4GHz CW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Mobile Station Antenna, 2400MHz Min, 2500MHz Max
Antenna 1/2 Wave Whip 2.4GHz RPS
ANTENNA WITH CENTER FREQ. 2.45GHZ
2.35GHz,2.6GHz 2.6GHz 105mm*14.5mm*105mm
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Antenna 1/2 Wave Whip 2.4GHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: ISM Zigbee Bluetooth Communication Protocol: Bluetooth Zigbee ISM Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band ISM Bluetooth | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-QW-RPS | Internal Number: L9000023-01 | TE Connectivity |