TE Connectivity 50KEMS10AFPDHM
Kem 50A 1S High Per Sp Delta 440 VAC | Te Connectivity 50KEMS10AFPDHM
Production
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet3 페이지1년 전
Datasheet4 페이지1년 전
Electro Sonic
TE Connectivity
공급망
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
설명
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 440VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For Din 35 Rail Installation
LINE FILTER 440VAC 50A CHASS MNT
3-Phase Filters, 50A Current Rating, Terminal Block Input, Terminal Block Output, DELTA (3 wire + ground), Operating Voltage 440 VAC, DIN Rail