TE Connectivity 36502CR68JTDG
Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25MHz 45Q-Factor 400mA 1008 T/R
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
JRH Electronics
Master Electronics
Sager Electronics
TE Connectivity
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 45Q-Factor Ceramic 0.4A 1.55Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.4A 1.47Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 0.62uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 30 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 600mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 600mOhm DCR 1210 Automotive
설명
Avnet Japan
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 0.68 UH, TOL 5%, CUR-RTG 0.4 A, SMT, 1008
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
FIXED IND 680NH 400MA 1.47OHM SM
25MHz 375MHz 400mA 45 680nH 1.47¦¸ ¡À5% 1008 2.92mm*2.79mm
INDUCTOR, R68, 5%, 1008 CASE; Inductance: 680nH; Product Range: 36502C Series; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1.47ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 375MHz; External Depth: 2.1mm; External Length / Height: 2.92mm; External Width: 2.79mm; Inductor Case Style: 1008 [2520 Metric]; Operating Temperature Max: 125°C; Operating Temperature Min: -40°C
3-1879023-2, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
3650 1008 0.68uH 5% 2K RL Inductance: .68 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 540 mA DC Resistance: 1.47 Ω Package Size Code: 1008 0.68 µH High Frequency 540 mA 1.47 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36502CR68JTDG | Internal Number: 3-1879023-2 | TE Connectivity | Sigma