TE Connectivity 36502CR12JTDG
Inductor, High Frequency, Ind 0.12 Uh, Tol 5%, Cur-rtg 0.65 A, SMT, 1008
Sager Electronics
TE Connectivity
3개월간의 트렌드:
-13.05%
Introduction Date2012-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Ind Chip Wirewound 120nH 5% 25MHz 60Q-Factor Ceramic 650mA 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.12uH 5% 100MHz 60Q-FactorCeramic 0.8A 0.3Ohm DCR 1206 T/R
Inductor RF Wirewound 0.12uH 5% 100MHz 60Q-Factor Ceramic 0.8A 0.25Ohm DCR 1210 T/R
Wurth Elektronik744762212A
WE-KI SMT Wire Wound Ceramic Inductor
Ind Power Molded Wirewound 120nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 550mA 1008 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Inductor RF Wirewound 0.12uH 5% 150MHz 32Q-Factor Alumina 0.3A 0.79Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.12uH 5% 150MHz 35Q-Factor Alumina 0.3A 0.65Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
설명
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
3650 1008 0.12Uh 5% 2K Rl/ Rel |Sigmainductors Te Connectivity 36502CR12JTDG
25MHz 950MHz 650mA 60@350MHz 120nH 630m¦¸ ¡À5% 1008 2.92mm*2.79mm*2.15mm
FIXED IND 120NH 650MA 630MOHM SM
RF Inductors - SMD 3650 1008 0.12uH 5% 2K RL
1-1879023-8, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
INDUCTOR, R12, 5%, 1008 CASE; Inductance: 120nH; Product Range: -; DC Current Rating: 650mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.63ohm; Inductance Tolerance:
3650 1008 0.12uH 5% 2K RL Inductance: .12 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 650 mA DC Resistance: .63 Ω Package Size Code: 1008 0.12 µH High Frequency 650 mA .63 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36502CR12JTDG | Internal Number: 1-1879023-8 | TE Connectivity | Sigma