TE Connectivity 3150W204P
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (3.8 X 4.5 X 1.4mm) Foot Print SMD T/R
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)3150W204P01Bulk
20h
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet0 페이지0년 전
TE Connectivity
Farnell
Newark
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2009-09-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-01-03
LTD Date2018-02-05
관련 부품
Single - Turn SMD Cermet Trimmer - Leadfree 200Kohms 25% 4mm Square
PanasonicEVM2NSX80B25
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 25% 3/20W 1Turn (2.2 X 2.81 X 0.81mm) Foot Print SMD Carrier T/R
TE Connectivity3142W204P
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 25% 3/20W 1Turn (4 X 4.8 X 2.6mm) Foot Print SMD T/R
PanasonicEVM3WSX80B25
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 25% 0.15W 1Turn (3.1 X 3.75 X 0.95mm) Foot Print SMD Carrier T/R
PanasonicEVM-3RSX50B25
Trimmer, Cermet, 0.15W, 200000ohm, 50V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s), 1512
TT Electronics23BR200KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 200000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
설명
Trimmer, Cermet, 0.2W, 200000ohm, 50V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s), 1815
SMD TRIMMER RESISTOR W/ TAB TERM,200KOHM +/-25%.2W +/-250PPM/C TOP ADJUST
TRIMMER, SMD, 200K; Track Resistance: 200kohm; No. of Turns: 1Turns; Potentiometer Mounting: Surface Mount Device; Product Range: 3150W Series; Power Rating: 200mW; Resistance Tolerance: ± 25%; Temperature Coefficient: ± 250ppm