TE Connectivity 3100-30U8999CY
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM 35A 208/240VAC 720Ohm Flange Mount
Production
가격 및 재고
Datasheet38 페이지6년 전
Electro Sonic
Master Electronics
element14 APAC
공급망
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2023-12-30
LTD Date2024-07-30
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 years ago)
관련 부품
TE Connectivity3100-30U9999CY
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM 40A 208/240VAC 720Ohm Flange Mount
TE Connectivity3100-30U7999CY
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM 30A 208/240VAC 720Ohm Flange Mount
TE Connectivity3100-30U9999CG
Power/Signal Relay, 3 Form X, 3PST-NO-DM, Momentary, 30A (Contact), AC Input, Panel Mount
TE Connectivity / P&BP25P42D22P1-12
Electromechanical Relay 12VDC 34Ohm 30A 3PST-NO-DM(102.87x85.1x90.81)mm FlangeContactor Relay
TE ConnectivityPBC-025A1B7
Electromechanical Relay 24VAC 40A 3PST-NO-DM/SPST-NO( (86mm 59mm 97mm)) DIN Rail Contactor Relay
TE Connectivity / P&BPBC-032A2M7
RELAY CONTACTOR 3PST 32A 220V
설명
3100-30U8999CY=CONTACTOR Ac Coil Dp Contactors & 3 Pole & 20-40 Fla | Part Number: 3100-30U8999CY | Internal Number: 9-1611015-8 | TE Connectivity
Definite Purpose Contactors, 3, 208 – 240 VAC Coil Voltage, 25 A, Panel, 3 Form X, 3PST-NO-DM, 10-32 Screw / Quick Connect, Products Unlimited 3100
Definite Purpose Contactor; Coil Voltage VAC Nom:240V; No. of Poles:3; Contacts:3PST-NO-DM; Relay Mounting:Panel; Carry Current:25A; Coil Terminals:Quick Connect; Coil Voltage AC Min:208V; Relay Terminals:Screw/Quick Connect ;RoHS Compliant: Yes