TE Connectivity 30KEVD10ABSWHM
Power Line Filter 50Hz/60Hz 30A 440VAC Terminal Block DIN Rail
Production
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet3 페이지1년 전
Datasheet3 페이지1년 전
Electro Sonic
TE Connectivity
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
설명
POWER LINE FILTER, 3-PH, 30A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For DIN 35 Rail Installation
LINE FILTER 440VAC 30A CHASS MNT
3-Phase Filters, 30A Current Rating, Terminal Block Input, Terminal Block Output, WYE (4 wire + ground), Operating Voltage 440 VAC, DIN Rail